Lista produktów marki Zazu

Każdy młody rodzic przeżył choć jedną nieprzespaną noc i wie, jak trudno czasem uśpić swojego maluszka. Założyciele Zazu - Nynke Bakker i Svena van der Veen też to wiedzą i kierowani własnym doświadczeniem stworzyli produkty, które pomagają w spokojnym zasypianiu i zapewniają głęboki, kojący sen. 

Szumiąca przytulanka i trener snu to flagowe produkty Zazu, które zdobyły zaufanie i uznanie rodziców na całym świecie. Szumiąca przytulanka emituje kojące dźwięki, które pomagają dziecku zasnąć i czuć się bezpiecznie. Natomiast trener snu, wyposażony w projektor gwiazd i lampkę nocną, tworzy magiczną atmosferę, która wprowadza maluszka w spokojny sen.

Zazu oferuje też wiele dodatkowych funkcji, takich jak głośniki Bluetooth, umożliwiające odtwarzanie ulubionych kołysanek lub spersonalizowanych utworów, latarkę, która może przydać się w ciemności nocy oraz rozgrzewające lub chłodzące misie, które zapewnią maluchom pocieszenie w chwilach potrzeby.

Jednak Zazu to nie tylko produkty - to także filozofia życia. Marka wie, że rodzicielstwo to wyjątkowy czas pełen wyzwań, dlatego więc oferuje innowacyjne rozwiązania, które ułatwiają codzienne czynności i przynoszą radość rodzicom i ich dzieciom!

Wygląda na to, że zabłądziłeś.

Wpisz szukaną frazę albo przejdź do głównej strony klikając w logo BOSSO.

Dbamy o Twoją prywatność  Pliki cookies umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Więcej o plikach cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.