Lista produktów marki eKoala

Troska o nasze dzieci to nie tylko otaczanie ich należytą opieką, miłością i wsparciem, ale także dbanie o naszą planetę. Taką filozofię ma też marka eKoala, która skupia się przede wszystkim na zrównoważonym rozwoju.

Włoska marka eKoala została założona przez rodzeństwo Radaelli, którzy jako pierwsi użyli do produkcji swoich akcesoriów dziecięcych BIOplastiku - materiału pochodzącego z plastikowych produktów odnawialnych. Ideą marki jest tworzenie ekologicznych, innowacyjnych i designerskich produktów, wykonanych z najwyższej jakości materiału, z zachowaniem szczególnej uwagi na bezpieczeństwo dziecka. Potwierdzają to m.in. najsurowsze testy laboratoryjne, które gwarantują 100% bezpieczeństwo i brak substancji toksycznych.  

eKoala to marka dla świadomych i odpowiedzialnych konsumentów, którzy chcą pozostawić lepszy świat swoim dzieciom i przyszłym pokoleniom.

Wygląda na to, że zabłądziłeś.

Wpisz szukaną frazę albo przejdź do głównej strony klikając w logo BOSSO.

Dbamy o Twoją prywatność  Pliki cookies umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Więcej o plikach cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.