Lista produktów marki Benni

Marka, której hasło “Z miłości do dzieci” widać i czuć we wszystkich tworzonych produktach! Co takiego możesz znaleźć w ofercie Benni? Wyjątkowe w swoim rodzaju ubrania i akcesoria, którym nie można odmówić uroku, czego potwierdzeniem są szeregi zadowolonych dzieci i rodziców! 

Benni wszystkie swoje ubranka i akcesoria produkuje ręcznie w polskich fabrykach. Używane materiały są bezpieczne dla ich małych odbiorców, a świadczyć może o tym przyznany certyfikat Oeko-Tex Standard 1000, potwierdzający użycie wyłącznie tkanin pozbawionych szkodliwych substancji.  

Wizytówką marki jest jej wyjątkowy, dobrze zaprojektowany, urokliwy styl. Idealnie oddaje go flagowa linia czapek, łączących pastelowe kolory ze zwierzęce uszkami - w wersji misia lub króliczka. Z doświadczenia wiemy, że w tak pięknych i urzekających ubrankach zakochają się nie tylko dzieci, ale też dorośli :)

Wygląda na to, że zabłądziłeś.

Wpisz szukaną frazę albo przejdź do głównej strony klikając w logo BOSSO.

Dbamy o Twoją prywatność  Pliki cookies umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Więcej o plikach cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.