Zwroty

Klient będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni od dnia otrzymania produktu bez podania przyczyny.

Powyższe stosuje się także dla umów zawartych od dnia 1 stycznia 2021 r. przez osobę fizyczną zawierającą umowę bezpośrednio związaną z jej działalnością gospodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla tej osoby charakteru zawodowego, wynikającego w szczególności z przedmiotu wykonywanej przez nią działalności gospodarczej, udostępnionego na podstawie przepisów o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy należy:

  1. Poinformować nas o swojej decyzji przesyłając stosowne oświadczenie o odstąpieniu od umowy np. pocztą elektroniczną na adres: sklep@bossokids.pl lub pisemnie na adres Sprzedawcy. Najlepiej w takim przypadku przesłać Formularz odstąpienia od umowy - Formularz zwrotu. Przykładowy wzór tego Formularza zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz w pkt. 11 Regulaminu Sklepu, jak również poniżej:
    Formularz odstąpienia od umowy - Formularz zwrotu dostępny jest  TUTAJ

  2. Niezwłocznie odesłać zwracany produkt wraz z dokumentem zakupu (paragon lub faktura, jeśli taka została wystawiona na prośbę Kupującego) i wypełnionym Formularzem Zwrotu na adres: BOSSO, Al. Kraśnicka 213 A, 20-718 Lublin.

Koszt zwrotu towaru pokrywa Kupujący.
Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania, nie może być pozbawiony oryginalnego opakowania przypisanego do produktu (tego, które wysłaliśmy do Państwa wraz z towarem).
Przesyłkę należy zapakować tak, aby nie została uszkodzona w czasie transportu, dlatego dokonując zwrotu prosimy zabezpieczyć oryginalne opakowanie z produktem zapakowując go w karton (najlepiej w ten, w którym otrzymali Państwo zamówienie). Bardzo prosimy o nieoklejanie bezpośrednio oryginalnych opakowań z produktem taśmą klejącą bądź etykietami zwrotnymi.
Proszę pamiętać o dołączeniu dokumentu zakupu (faktura lub paragon) i wypełnionego formularza zwrotu.

Szczegółowe informacje dotyczące odstąpienia od umowy oraz sposobu i zwrotu kosztów zakupu opisane są w punkcie 8 "Prawo Odstąpienia od Umowy" Regulaminu Sklepu

Nie odbieramy przesyłek zwrotnych za pobraniem.
Nie odbieramy przesyłek zwrotnych z paczkomatów.

Zwrot w sklepie stacjonarnym możliwy jest przy złożeniu zamówienia ze sposobem dostawy: * Odbiór osobisty
W przypadku zwrotu osobistego, należy dołączyć wypełniony Formularz odstąpienia od umowy - Formularz Zwrotu który dostępny jest TUTAJ

Wymiany

Jeżeli zaistnieje konieczność wymiany zakupionego towaru to należy dokonać nowego zakupu właściwego towaru oraz zwrócić niewłaściwy zgodnie z procedurą.

Dbamy o Twoją prywatność  Pliki cookies umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Więcej o plikach cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.