Lista produktów marki Danielki

Doświadczenie to podstawa przy robieniu butów, szczególnie dziecięcych. Takie obuwie potrzebuje być specjalnie zaprojektowane - zapewniać lekkość i elastyczność na równi ze stabilizacją i bezpieczeństwem, musi być konstrukcją wspierającą zdrowy rozwój. Kiedy więc mowa o marce, która jak nikt inny zna się na produkcji butów dla dzieci, specjalizując się w obuwiu rehabilitacyjnym i profilaktycznym - polecamy Danielki. 

Polska firma Danielki funkcjonuje na rynku już od 30 lat, nieustannie usprawniając swoje produkty, aby dostarczyć maluszkom najlepszą jakość na jaką zasługują. Dlatego też każda para butów wykonywana jest ręcznie z naturalnych i sprawdzonych materiałów. Dzięki temu obuwie jest elastyczne i lekkie - takie, jakiego potrzebują najmłodsi. Jest ono tak skonstruowane, aby dawało możliwość zastosowania różnego rodzaju rozwiązań rehabilitacyjnych, jak wkładki i aparaty ortopedyczne, szyny strzałkowej i piszczelowej, podwyższenie obcasa i wiele innych. Wszystko to w trosce o prawidłowy rozwój nawet najmłodszych brzdąców.

Aktywne filtry

Dbamy o Twoją prywatność  Pliki cookies umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Więcej o plikach cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.