Lista produktów marki Kidzroom

Kidzroom to holenderska marka stylowych akcesoriów, która od 2010 roku zdobywa serca dzieci i rodziców na całym świecie. Oferując plecaki z materiałów odnawialnych, marka ta kładzie nacisk na ekologiczne podejście bez kompromisów w kwestii designu. Wesołe nadruki i modne kolory, połączone z niebywałą trwałością i jakością, tworzą produkty, obok których nie można przejść obojętnie.

Kidzroom produkuje swoje plecaki wykorzystując materiał rPET, czyli poliester pochodzący z recyklingu butelek. Dzięki temu są one nie tylko ekologiczne, ale też wytrzymałe i solidne. Takie podejście redukuje plastikowe odpady oraz przyczynia się do zmniejszenia śladu węglowego. Każdy plecak jest więc wyrazem troski o planetę, będąc jednocześnie praktycznym i stylowym towarzyszem każdej dziecięcej przygody!

Wybierając Kidzroom, rodzice mogą być pewni, że wybierają produkty bezpieczne dla środowiska, trwałe i ponadczasowe. Postaw na ekologię i nie rezygnuj ze świetnego designu - produkty Kidzroom czekają, aby uszczęśliwić Twojego maluszka! 

Aktywne filtry

Dbamy o Twoją prywatność  Pliki cookies umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Więcej o plikach cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.