Lista produktów marki Mrugała

Jeśli szukasz bezpiecznego obuwia o niezwykle satysfakcjonującej jakości, prosto z polskiego podwórka, koniecznie rzuć okiem na Mrugałę! Ta rodzinna firma o ogromnej pasji i doświadczeniu już od 25 lat produkuje buty we własnej manufakturze w samym sercu Podhala! Wszystkie produkty Mrugały są szyte ręcznie, a to oznacza dbałość o najmniejsze detale oraz gwarancję wygody i zdrowego rozwoju dziecka! Co też bardzo pozytywnie wyróżnia Mrugałę to uczciwa polityka Fair Trade; do produkcji bucików wykorzystywane są wyłącznie atestowane surowce naturalne pochodzenia europejskiego. Ponadto, buty Mrugały należą do najbezpieczniejszych na rynku. Wszystko to dzięki zastosowaniu sprawdzonych rozwiązań jak profilowane podeszwy, wspierające odpowiednie ukształtowanie stopy, a także sztywne zapiętki i cholewki, wspomagające naukę chodzenia i chroniące delikatne stopy dziecka przed kontuzjami.

Buty Mrugały potrafią skraść każde serce za sprawą wyjątkowego wzornictwa i bogatej kolorystyki, która przykuwa oko nie tylko rodziców, ale też ich przyszłych, małych właścicieli. Przekonaj się, czy skradną też Twoje!

Aktywne filtry

Dbamy o Twoją prywatność  Pliki cookies umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Więcej o plikach cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.