Lista produktów marki ekoTuptusie

Większość rodziców i lekarzy zgadza się, że chodzenie boso jest najlepsze dla dzieci stawiających pierwsze kroki. Dlatego Ekotuptusie zaprojektowano we współpracy z fizjoterapeutami i ortopedami, zgodnie z ideą barefoot - czyli "bosa stopa". Te skórzane kapcie posiadają komfortową, miękką podeszwę, imitującą chód na bosaka. Chronią Twoje dziecko w trakcie chodzenia, a ono nawet nie czuje ich na nogach. Dzięki temu naturalnie uczy się chodzić, rozwija mocne, zdrowe stopy i zapobiega bolesnym wadom postawy!

Ekotuptusie szyte są w Polsce, z najlepszych jakościowo materiałów: 100% włoskiej skóry naturalnej i certyfikowanej tkaniny antybakteryjnej. Są bardzo mięciutkie i wygodne. Nie obciążają stopy i pozwalają jej oddychać. Sprawdzą się idealnie jako buty do żłobka lub przedszkola, a nawet domu - przynosząc ulgę dla zmęczonych stóp po całym dniu. Wyposażone w gumkę, idealnie dopasowują się do stopy. Nie uciskają jej i pozwalają stawiać dziecku stabilne kroki. A EkoTuptusie Faster wyposażono dodatkowo w innowacyjny, kauczukowy system antypoślizgowy. Gwarantuje on doskonałą przyczepność stopy nawet do bardzo śliskiego podłoża.

Dzięki wsparciu naturalnych ruchów stopy, Ekotuptusie otrzymały prestiżowy znak Stowarzyszenia Amerykańskich Lekarzy Pediatrów.

Ekotuptusie to jedne z najlepszych butów, jakie możesz wybrać dla zdrowia Twojego maluszka!

Aktywne filtry

Dbamy o Twoją prywatność  Pliki cookies umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Więcej o plikach cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.