Lista produktów marki Befado

Befado już od 90 lat jest wiernym opiekunem małych stópek. Marka zobowiązała się do tworzenia najwygodniejszego dziecięcego obuwia, które zapewnia maluchom poprawny i zdrowy rozwój, równocześnie dając wrażenie “bosej stopy”. Każdy but zostaje wykonany z niezwykłą pasją i dokładnością, aby zagwarantować najmłodszym bezpieczeństwo i komfort podczas stawiania pierwszych kroczków.

W ich ofercie znajduje się szeroki wybór dziecięcych bucików, począwszy od tych do nauki chodzenia, a skończywszy na obuwiu szkolnym. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii przy produkcji, buty tej marki zapewniają stopom wszystko co niezbędne (stabilność, elastyczność, odpowiednią temperaturę), równocześnie nie męcząc małych nóżek. Dowodem ich znakomitej jakości jest znak Zdrowa Stopa, przyznany przez Instytut Przemysłu Skórzanego w Krakowie.

Aktywne filtry

Dbamy o Twoją prywatność  Pliki cookies umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Więcej o plikach cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.