Lista produktów marki Mido Shoes

Mido to niesamowita jakość wykonania i szczegółowe dopracowanie nawet najmniejszych elementów obuwia. Mido to także w całości polskie wykonanie, odbywające się w fabryce w Łukowie. Lecz Mido to przede wszystkim zespół utalentowanych rzemieślników, w pełni poświęconych swojemu fachowi i lojalnych tej wspaniałej marce. 

Marka Mido Shoesma już ponad 20 lat doświadczenia w tworzeniu dziecięcego obuwia. Ta na początku mała rodzinna firma liczy teraz kilkadziesiąt osób, z czego wszystkie są jednakowo zaangażowane w tworzenie możliwie najlepszych dziecięcych bucików. Od samego początku swojej działalności marka kładzie nacisk na wygodę i komfort, uzyskując je dzięki specjalnemu oprogramowaniu CAD, za pomocą którego powstają precyzyjne i niezawodne konstrukcje. Firma przykłada też wielką uwagę do używanych materiałów, które pozyskuje wyłącznie z obszarów Unii Europejskiej, gdzie przechodzą restrykcyjne testy jakości i bezpieczeństwa.

Aktywne filtry

Dbamy o Twoją prywatność  Pliki cookies umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Więcej o plikach cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.