Lista produktów marki Jellycat

Wartości tej marki można krótko opisać jedną anegdotką - nazwa “Jellycat” pochodzi z dziecięcego snu, w którym pewien maluszek śnił o kotkach i żelkach, czyli swoich dwóch ulubionych rzeczach. 

Inspirowana światem fantazji, marzeń i niestworzonych historii, marka stawia dziecięce potrzeby i upodobania na pierwszym miejscu. Dzięki temu, ich maskotki nie mają słabych punktów. Ich kolory są przyjemne dla oczu, bo w porównaniu do innych producentów, Jellycat stawia na naturalność i stonowane barwy. Do tego wykonane są z niebywale miękkiej i rozkosznej tkaniny, do której dzieciaki wprost kochają się tulić. 

Obok klasycznych maskotek, jak misie czy króliczki, marka oferuje też bardziej unikalne propozycje, jak owoce, warzywa czy przedmioty codziennego użytku. Awokado? Dlaczego nie! Kwiatek doniczkowy? Jasne! Wyobraźnia i fantazja projektantów Jellycat zdaje się nie mieć ograniczeń!

Aktywne filtry

Dbamy o Twoją prywatność  Pliki cookies umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Więcej o plikach cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.