Lista produktów marki Floss & Rock

Kupowanie dziecięcych zabawek to często trudny orzech do zgryzienia. Jako rodzice chcemy, aby nasze maluchy uwielbiały nasze prezenty i bawiły się nimi całymi dniami, choć nie zawsze się to udaje.

Jeśli też chcesz sprawić swojemu szkrabowi dużo przyjemności i rozrywki oraz podarować mu jedyny w swoim rodzaju prezent, nie musisz szukać dalej niż Floss & Rock. 

Ta brytyjska marka została założona w 2016 roku przez męża i żonę - Tima i Gill, którzy doskonale znają dziecięce upodobania. W ich asortymencie znaleźć można szeroką gamę gier, zabawek, układanek i puzzli, kierowanych do dzieci od 2 do 10 lat. Wśród nich jest wiele bardzo nietuzinkowych i kreatywnych propozycji, chociażby produkty magnetyczne, lub do których potrzeba użycia wody. Dlatego też marka jest tak znana i lubiana na całym świecie. Wspierają one nie tylko rozwój i zdolności manualne, ale też stymulują wyobraźnię, dzięki czemu podczas zabawy maluchy przenoszą się do innego, magicznego świata. 

Z Floss & Rock zabawy nie ma końca!

Aktywne filtry

Dbamy o Twoją prywatność  Pliki cookies umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Więcej o plikach cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.