Lista produktów marki Petit Collage

W 2006 roku założycielka Petit Collage, Lorena, wykonała ręcznie mały kolaż ze zwierzątkami z materiałów pochodzących z recyklingu jako prezent dla ciężarnej przyjaciółki. To właśnie wtedy Lorena odnalazła swoją pasję tworzenia zabawek, którą niedługo potem przekształciła w markę oferującą gry, puzzle i układanki, które inspirują dzieci do kreatywnego myślenia!

Pomimo dużego, światowego sukcesu, firma nigdy nie porzuciła swoich ideałów i wartości, chcąc tworzyć produkty przyjazne dla planety. Do tej pory Petit Collage prowadzi swoją działalność z rozwagą i w sposób zrównoważony, aby zapewnić dzieciom dobrą przyszłość. Korzystają jedynie z materiałów pochodzących w 80% z recyklingu, używane przez nich drewno ma certyfikat FSC, a zabawki pokryte są ekologicznymi farbkami na bazie soi i wody. Ich produkty są w pełni bezpieczne, co potwierdzają liczne certyfikaty i testy, wolne od groźnych substancji, a dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów są także trwałe i rosną wraz z dzieckiem!

Aktywne filtry

Dbamy o Twoją prywatność  Pliki cookies umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Więcej o plikach cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.