Lista produktów marki Baby Anthyllis

Baby Anthyllis to wyjątkowa linia włoskich kosmetyków, dedykowanych małym dzieciom i niemowlętom. Ich unikatowość polega na niezwykłej dbałości o ekologię oraz zdrowie klientów. Wszystkie produkty linii Baby Anthyllis powstają w certyfikowanych laboratoriach, zaś składniki do ich produkcji pochodzą z upraw ekologicznych. Ponadto Baby Anthyllis są testowane dermatologicznie na skórze wrażliwej. Nie zawierają mydeł alkalicznych, syntetycznych substancji zapachowych, alkoholu etylowego, parafiny, barwników.  Nie posiadają również składników pochodzenia zwierzęcego oraz pochodnych - dzięki czemu są odpowiednie dla wegan. To wszystko sprawia, że cała linia Baby Anthyllis może być używana od pierwszego dnia życia.

Dzięki swojej uczciwości, transparentności i naturalności, produkty Baby Anthyllis stają się coraz popularniejsze i cieszą się zaufaniem coraz większej liczby rodziców.

Availability: 2 In Stock

Mleczko nawilżające Baby Anthyllis znakomicie nawilża skórę i zapobiega jej przesuszeniu. Jest bezpieczne dla delikatnej skóry małych dzieci, może być stosowane również do skóry wrażliwej.

Dodatkowo zawarte w nim oleje andiroba oraz geranium działają odstraszająco na komary i inne owady.

Dbamy o Twoją prywatność  Pliki cookies umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Więcej o plikach cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.