Lista produktów marki Rabbit & Friends

Twoje dziecko boi się ciemności i szukasz czegoś, co pomoże ten strach zwalczyć i ułatwić mu zasypianie? A może przydałaby Ci się lampka, która nie wybudzi Twojego maluszka ze snu, podczas gdy ty wykonujesz nocne obowiązki? Jeśli tak, to mamy coś dla Ciebie! 

Rabbit&Friends to najlepszy przyjaciel dzieci i ich rodziców! Te niezastąpione, urokliwe lampki z silikonu nie tylko upiększają dziecięcy pokój, ale też posiadają wiele wyjątkowych, niezastąpionych funkcji. Twój maluszek lubi piękne dźwięki? Spraw mu lampkę z pozytywką lub głośnikiem Bluetooth! Potrzebujesz pomocy w położeniu dzieciaczka do snu? Polecamy gadżety z regulacją intensywności światła lub imitujące zachód słońca! A może Twój szkrab zasypia zaraz po przyłożeniu głowy do poduszki? Lampka z opcją samodzielnego wyłączenia się po upływie ustawionej ilości czasu będzie w sam raz dla niego! Jedno jest pewne - Rabbit&Friends zapewni Tobie i Twojemu mauszkowi komfort, jakiego nie mogą dać żadne inne lampki!

Aktywne filtry

Dbamy o Twoją prywatność  Pliki cookies umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Więcej o plikach cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.