Lista produktów marki Bling2o

Amerykańska marka Bling2o została założona przez rodziców, dla rodziców! Jej celem jest ułatwienie najmłodszym nauki pływania i zabawy w wodzie - zarówno na basenie szkolnym, jak i w morzu podczas tropikalnych wakacji!

Marka oferuje bajecznie kolorowe, ale przede wszystkim bezpieczne, wygodne i funkcjonalne akcesoria do pływania, w tym okulary i maski, deski do wody oraz rurki do nurkowania. Żadne z produktów nie zawiera szkodliwych substancji jak lateks czy ołów, a ich bezpieczne dla zdrowia wykonanie potwierdza jeden z najbardziej rygorystycznych, światowych certyfikatów dla produktów dziecięcych - CPSIA (Consumer Product Safety Improvement Act).

Z tymi wspaniałymi akcesoriami Twoje dziecko w mig pokocha pływanie i nie będzie chciało wychodzić z basenu! Ich zwariowany i radosny kolorowy design wyróżnia się z tłumu i zachwyca od pierwszego spojrzenia. Przekonaj się sam!

Aktywne filtry

Dbamy o Twoją prywatność  Pliki cookies umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Więcej o plikach cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.