Lista produktów marki Gatta

Gatta to polska marka należąca do firmy FERAX - lidera w produkcji wyrobów pończoszniczych w Polsce. Założona w 1993 roku, od początku działalności inwestowała w wykwalifikowaną kadrę i najnowsze technologie, aby niedługo później podbić nie tylko rynek rodzimy, ale również wiele zagranicznych.  

Gatta u podstaw to marka dla kobiet, której misją jest tworzyć produkty, w których kobiety będą czuły się komfortowo i pięknie. Jednak przez cały okres swojego funkcjonowania marka znacznie poszerzyła swój asortyment i aktualnie można w jej ofercie znaleźć również odzież sportową, bieliznę, stroje kąpielowe, a przede wszystkim duży wybór ubrań i rajstop dla dzieci. Największymi zaletami produktów są zdecydowanie komfort użytkowania, nowoczesne wykonanie za pomocą zaawansowanych technologii, użycie najlepszych, naturalnych materiałów oraz oryginalny design i modny wygląd.  

Aktywne filtry

Dbamy o Twoją prywatność  Pliki cookies umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Więcej o plikach cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.