Lista produktów marki KNITTEX

Marka KNITTEX posiada aż 35 lat doświadczenia w produkcji wyrobów pończoszniczych dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Została założona przez Krzysztofa Szarskiego - absolwenta wydziału Włókienniczego Politechniki Łódzkiej - pasjonata i wizjonera. Początkowo była to kilkuosobowa firma zajmująca się szyciem odzieży z dzianin, dziś jest już obecna w wielu sklepach branżowych w Polsce, a nawet w kilku krajach za granicą. 

KNITTEX specjalizuje się w produkcji rajstop, używając do tego nowoczesnej i zaawansowanej technologii. Ich priorytetem jest jakość i komfort użytkowania - ich produkty są niezwykle elastyczne, gładkie i idealnie przylegające do ciała. Wśród kobiet słyną najbardziej z pięknej kolekcji wzorzystych rajstop, natomiast dzieci uwielbiają rajtuzy z wiskozy, na czele z ich sztandarowym produktem, cechującym się miękkością, łatwością zakładania na nogę i ilością dostępnych kolorów - Agatką.

Aktywne filtry

Dbamy o Twoją prywatność  Pliki cookies umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Więcej o plikach cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.