Lista produktów marki eatsleepdoodle

Chciałabyś rozbudzić w swoim maluszku trochę twórczej kreatywności? A może szukasz zabawki, którą można się bawić bez końca? 

Brytyjska marka Eatsleepdoodle łączy zabawę i edukację, dzięki czemu jest uwielbiana przez dzieci, rodziców i nauczycieli. Tworzy wyjątkowe tekstylne kolorowanki, od podszewek na poduszki i kołdry, do podkładek i piórników, z których można zrobić własne dzieła sztuki! Za pomocą specjalnych, zmywalnych pisaków do tkanin można pokolorować produkty, według własnej wizji. Co istotne - kolorowanki można prać w pralce, dzięki czemu utracą swoje kolory, a maluszek będzie mógł ponownie je pokolorować - i tak bez końca! Produkty Eatsleepdoodle to jednak nie tylko świetna rozrywka, ale też szczypta edukacji. Dzieci podczas kolorowania mają okazję nauczyć się chociażby mapy świata, kosmosu, lub faktów przyrodniczych i historycznych. 

Wygląda na to, że zabłądziłeś.

Wpisz szukaną frazę albo przejdź do głównej strony klikając w logo BOSSO.

Dbamy o Twoją prywatność  Pliki cookies umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Więcej o plikach cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.