Lista produktów marki Emel

Próżno szukać wśród butów dziecięcych drugiej takiej firmy jak Emel. Ta stworzona z myślą o zdrowiu i bezpieczeństwie dzieci marka, już od 30 lat dostarcza rodzicom wysokiej jakości obuwie - swobodne, oddychające, ale przede wszystkim komfortowe i bezpieczne. Wszystkie buciki Emela produkowane są w polskiej manufakturze, z najwyższej jakości skór. Tworzone są ręcznie, ponieważ tylko precyzja ludzkich dłoni jest w stanie odpowiednio obchodzić się z tak delikatnymi skórami. W ten sposób dopracowuje się wszystkie, nawet najmniejsze buciki. Właśnie tak powstają m.in. Roczki - flagowa seria butów Emel, stworzona do nauki chodzenia. Wszystkie te, jak i szereg innych działań marki mają jeden cel: zapewnić małym stopom komfort, który umożliwi ich prawidłowy rozwój!

Przez lata ciężkiej, konsekwentnej pracy, buty marki Emel doczekały się wielu nagród, zdobywając uznanie wielu specjalistów, a nawet lekarzy. To wszystko sprawia, że są znakomitym wyborem, jeśli zależy nam na prawidłowym rozwoju dziecka.

Aktywne filtry

Dbamy o Twoją prywatność  Pliki cookies umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Więcej o plikach cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.