Lista produktów marki Emu Australia

Czasami najlepsze rozwiązania znajdują się wokół nas: w naturze, jej trwałości i wyjątkowej sile. “Natura jest najlepszym wynalazcą, a my po prostu podążamy jej śladem” - tymi słowami można najlepiej opisać działalność Emu.

Ta wyjątkowa, australijska marka znana jest szeroko ze swojego wyjątkowo odpowiedzialnego podejścia do biznesu. Dążąc do pełnej biodegradowalności swoich produktów, wyeliminowali z nich wszelkie syntetyki, zastępując je unikatowymi materiałami z ich najbliższego otoczenia i domu - ojczystej Australii. W butach Emu znajdziesz więc znane na całym świecie wełnę i skórę australijskich merynosów, posiadające znakomitych właściwości zdrowotne. Każdy zakupiony przez Ciebie produkt Emu to kolejny krok w dążeniu do zrównoważonej konsumpcji, poprzez produkcję wysokiej jakości butów, które - mimo iż w pierwszej kolejności są trwałe, a nie modne - zachowują niepowtarzalny urok.

Aktywne filtry

Emu Australia Regent W12698
  • -170,00 zł
-170,00 zł

EMU Australia Trampki Regent W12698

Cena regularna 369,00 zł Cena 199,00 zł
Availability: 1 In Stock

EMU Australia Regent to zupełnie nowe tenisówki wykonane z naturalnych i zrównoważonych materiałów. Cholewka jest wykonana z ekologicznej dzianiny wełnianej, która zapewnia miękkość w dotyku.

Dbamy o Twoją prywatność  Pliki cookies umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Więcej o plikach cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.